Legeraalmoezeniersdienst

voorzitter: dhr. Marc Fontaine, fontaine.marc.33@skynet.be (VPKB)
secretaris: dhr. Luc Moens, luc.moens@mil.be (FS)
opperaalmoezenier: ds. Don Castelein, donald.castelein@mil.be (VPKB)
vacatures: profiel: 1 VPKB, 1 FS; geen aalmoezenier vergaderfrequentie: op min of meer formele wijze een zestal keer per jaar gewenst: enige kennis van het leger en de aalmoezeniersdienst
 

Aalmoezeniersdienst in de strafinrichtingen

voorzitter: dhr. Willy Tops, willy.tops@just.fgov.be (FS)
secretaris: mevr. Emmy Plancqueel, emmypla@hotmail.com (FS)
Nederlandstalig coördinator: Vacant
Franstalig coördinator: dhr. Hal Nesbitt, harold.nesbitt@just.fgov.be
vacature:
profiel: 1 FS, 1 VPKB
vergaderfrequentie: eens per twee maanden
gewenst: Franstalig met kennis van het Nederlands; bekend met het gevangeniswezen
 

Aalmoezeniersdienst in de ziekenhuisinstellingen en de rust- en verzorgingstehuizen

voorzitter: prof. dr. Wilhelm Mistiaen, wilhelm.mistiaen@ua.ac.be (FS)
secretaris: mw. ds. Petra Schipper, p.schipper@telenet.be (VPKB)
vacature:
profiel: 1 VPKB, aalmoezenier vergaderfrequentie: tweemaal per jaar
gewenst: kennis van ARPEE en eigen kerkelijke kring, vermogen om goed te overleggen en samen te werken met andersgelovigen
 

Protestants godsdienstonderwijs in de Franse en de Duitstalige Gemeenschap

 
voorzitter: Dhr. Simon Kazadi, kazadisimon@yahoo.fr (FS)
secretaris: Mevr. Marianne Vandenbroeck, mvdbmahieu@yahoo.fr (VPKB)
inspecteurs:
Mevr. Gabriëla Radermacher, gabriela.radermacher@cfwb.be
Dhr. Guy Rainotte, rainotte@me.com
Dhr. Xavier Ravet, xavier.ravet@cfwb.be
Dhr. Patrick Saint, patrick.saint@skynet.be
vacatures:
profiel: FS, leerkracht PGO lager onderwijs
profiel: FS, ouder van een leerling PGO
profiel: VPKB, ouder van een leerling PGO
profiel: VPKB, leerkracht PGO lager onderwijs
vergaderfrequentie: viermaal per jaar
 

Protestants godsdienstonderwijs in de Vlaamse Gemeenschap

 
voorzitter: Dhr. Willy Nullens, willy.nullens@telenet.be (FS)
secretaris: Dhr. Frank Rooze, frank.rooze@telenet.be (VPKB)
Inspecteurs:
Dhr. Herman Aerts, aerts.herman@base.be
Dr. Gottlieb Blokland, gblokland@skynet.be
Dr. Dick Wursten, dick@wursten.be
 

Openbare protestantse radio- en televisie-uitzendingen in de Vlaamse Gemeenschap

 
voorzitter: ds. E. Delen, edwin.delen@telenet.be (VPKB)
secretaris: dhr. Koen Celis, koen-celis@vvp.be (FS)
geen vacatures
 

Openbare protestantse radio- en televisie-uitzendingen in de Franse Gemeenschap

 
voorzitter: Ds. André Cools, andre.cools@meb.be (FS)
secretaris: Dhr. Olivier Ali Ngindu, alinginduolivier@yahoo.fr (FS)
directeur: Ds. Robert Hostetter, hostetter@swing.be
 

Openbare protestantse radio- en televisie-uitzendingen in de Duitstalige Gemeenschap

 
 

Your Toggle Title

 
Symple Shortcodes is the best Free shortcodes plugin out there.
Symple Shortcodes is the best Free shortcodes plugin out there.
 

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.